нови пристигнувања

Зошто да не одберете нас

  • канцеларија
  • IMG_1038
  • IMG_1041

добредојде во нашата компанија

Aobang Imp. & Exp.Co. Ltd е основана во 2006 година, кој се наоѓа во провинцијата Хебеј Shijiazhuang град. По 10 години на развој, ние имаме свои 3 фабрики и нашите производи се Petanque / boules, стаклени џамлии, стакло камења, стакло песок, камен, хидрогел монистра, акрилик, метални украси, итн Нашите производи се користат главно во спортот, аквариум, играчки, изградба и декорација, добро продаден во повеќе од 50 земји и региони низ целиот свет. Ние може да се произведуваат производи во согласност со барањата на клиент `, да обезбеди еден-стоп услуга и еден-на-еден сервис за нашите клиенти од почеток до крај, како што се дизајн на производи, производство и конечната контрола на квалитетот. Со интегрирана капацитети за производство, напредна технологија и професионално искуство, имаме силна доверба, за да ви овозможи со најмодерни производи со висок квалитет и конкурентна цена.

WhatsApp Онлајн Chat!