arritje të reja

pse na zgjodhet ne

  • Zyrë
  • IMG_1038
  • IMG_1041

mirëpritur për kompaninë tonë

Aobang Imp. & Exp.Co. Ltd, u themelua në vitin 2006, gjendet në qytetin e Shijiazhuang provincën Hebei. Pas 10 viteve të zhvillimit, ne kemi pasur vet 3 fabrikat tona dhe produktet tona përfshijnë petanque / shufrave, mermere qelqi, gems qelqi, rërë qelqi, guri, rruaza Hydrogel, akrilik, stolitë metalike, etj Prodhimet tona janë përdorur kryesisht në sport, Akuariumi, lodra, ndërtimin dhe dekorimin, shitur mirë në më shumë se 50 vende dhe rajone të gjithë botën. Ne mund të prodhojnë produkte sipas Customer kërkesës, të ofrojë shërbim me një ndalesë dhe të shërbimit të një-në-një për klientët tanë nga fillimi në fund, të tilla si projektimit të produktit, prodhimit dhe kontrollit përfundimtar të cilësisë. Me objektet e prodhimit të integruar, teknologji të përparuar dhe përvojë profesionale, ne kemi besim të fortë për të siguruar ju me produktet më në modë cilësi të lartë dhe çmimeve konkurruese.

WhatsApp Online Chat!