Rreth nesh

Rreth nesh

Aobang Imp. & Exp.Co., Ltd. u themelua në vitin 2006, gjendet në qytetin e Shijiazhuang provincën Hebei. Pas 10 viteve të zhvillimit, ne kemi tonat tre fabrika dhe produktet tona kryesisht përbëhet nga katër të mëdha seri: Dekorimi (xhami mermeret / gems qelqi, rërë qelqi, guri, akrilik, rruaza Hydrogel), produkteve sportive dhe të kohës së lirë në natyrë (petanque / shufrave , tendë, çadër dielli, ombrellë Kopshti), materialet e ndërtimit (stolitë Metal / produkteve të hekurt, Diamond pa brisk), enë ushqimi dhe gota letre. Produktet tona janë shitur mirë në më shumë se 50 vende dhe rajone të gjithë botën. Ne mund të prodhojnë produkte sipas kërkesës së klientit, të sigurojë shërbimin me një ndalesë dhe të shërbimit të një-në-një për klientët tanë nga fillimi në fund, të tilla si projektimit të produktit, prodhimit dhe kontrollit përfundimtar të cilësisë. Me objektet e prodhimit të integruar, teknologji të përparuar dhe përvojë profesionale, ne kemi besim të fortë për të siguruar ju me produktet më në modë cilësi të lartë dhe çmimeve konkurruese.

Company Info

Anëtar prej: 2016

Lloji i ndërmarrjes: Prodhuesi, Trade Company

Gama biznesit:  Sporting Goods & Recreation Stocks , Fence , Shkallë & Historik Parts

Produkti / Shërbimi:  mermere qelqi , rruaza akrilik , beads Hydrogel , gurë dekorative , petanque / shufrave , stolitë metalike

Totalit të të punësuarve: 101 ~ 200

Capital (milion US $): 1.000.000 Rmb

Viti Themeluar: 2006

Certifikata: CE, ISO9001

Adresa e kompanisë: Rm.1012, Zhongyuan Building, No.368, Youyi North Str, Shijiazhuang, Hebei, China.

Trade Kapaciteti

Shitjet vjetore të vëllimit (milion US $): US $ 5 milion - US $ 10 milion

Blerje vjetore të vëllimit (milion US $): US $ 5 milion - US $ 10 milion

Export përqindje: 91% - 100%

Tregjet kryesore: Në të gjithë botën

Kapaciteti i prodhimit

Nr i linjave të prodhimit: Mbi 20

Nr e R & D stafit: 5 -10 People

Nr i QC Shtabit: 11 -20 People

Shërbimet OEM kusht: Po

Fabrika Size (Sq.meters): 30, 000-50, 000 metra katrore

Fabrika Vendndodhja: 1-3, Gaomei Road, Nanying Inductrial Zona, Gaocheng District, Shiajiazhuang, Hebei, ChinaWhatsApp Online Chat!