Flakshëm dyfishtë gota letre mur dhe gota kafe

Përshkrim i shkurtër:


 • Pagesa Lloji: T / T, Paypal, Western Union
 • Incoterm: FOB
 • Min. Order: 5 Ton
 • Kohë për dorëzim: 20 ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • skyldar vörur

  WhatsApp Online Chat!